Вы используете устаревший браузер. Чтобы обеспечить более быстрый и безопасный просмотр, обновитесь бесплатно уже сегодня.

Загрузка...

Tanio, szybko, jakościowo: popularne outlety w Polsce

Nie jest tajemnicą, że w outletach sprzedaje się te same ubrania, co w sklepach firmowych. Zazwyczaj to końcówki kolekcji, ale na jakości odzieży to w żaden sposób się nie odbija. Jeśli lubisz firmowe zakupy, ale nie chcesz płacić więcej, „Pan Mickiewicz” zaprasza do outletów w Polsce.

Warszawa

„Factory” to jeden z najpopularniejszych sklepów outlet w Warszawie. Znajdują się one w dzielnicach Ursus i Annopol. Jest tu kilkadzisięć sklepów firmowych znanych marek. „Designer Outlet Warszawa” to największe takie centrum handlowe w stolicy. Ponad sto sklepów, food court, parking i zona odpoczynku. Outlet zbudowany jako dawne miasteczko, co dodaje przyjemnych wrażeń. „Ptak outlet” nalicza 140 sklepów, a ceny tu co najmniej o 30% niżej, niż w analogicznych sklepach w „normalnych” centrach. Tu się sprzedaje końcówki kolekcji, ubrania z przeszłych sezonów, a także kolekcje specjalne.

Wrocław

Po tanie firmowe ubrania warto przyjść do „Wrocław Fashion Outlet”. Całorocznie kupisz tu ciuchy znanych marek o 30-70% taniej. Do wyboru także artykuły sportowe, obuwie, wyroby jubilerskie. Są tu nie tylko sklepy, ale też restauracje, kawiarnie i salony urody.

Kraków

„Factory Kraków” prawie we wszystkim jest podobny do swoich warszawskich kolegów. Centrum nalicza 138 sklepów, zniżki w których czasami sięgają 80%. Apteki, księgarnie, AGD i kawiarnie – to wszystko znajdziesz pod jednym dachem.

Szczecin

„Outlet Park Szczecin” to pierwszy outlet w Polsce. Ciekawe, że znajdziesz tu nie tylko artykuły ze zniżkami, ale też zwykłe sklepy i nawet hipermarket.

Gliwice

„Silesia Outlet” jest dobrym miejscem zarówno na odpoczynek jak na zakupy. Podobnie do innych outletów oferuje firmowe ubrania i obuwie ze zniżkami razem z punktami obsługiwania i kawiarniami.

Outlety cieszą się popularnością w całej Polsce, więc znajdziesz takie centra handlowe w każdym większym mieście. Mogą różnić się od siebie, ale wszędzie możesz zrobić zakupy w dostępnej cenie.

Недавние посты

Комментарии

Напишите в удобный для вас мессенжер!
Мы с радостью поможем вам с выбором курса и проконсультируем по любым вопросам
Линия
Продолжение линии
Pan Mickiewicz
Дальнейшее использование данного сайта подтверждает согласие на использование файлов cookie и других технологий отслеживания трафика
Принять и закрыть